• Kosmetické studio MANIPEDI Pedikúra
    Manikúra a péče o ruce
    Modeláž nehtů UVA gelem

Lymfodrenáž

V soucasne době ne objednáváme z technických důvodů. Omlouváme se za komplikace 

 Lymfodrenáž se doporučuje:

při problémech s celulitidou 
při problémech s nadváhou 
při pocitu unavených nohou 
při otocích nohou 
jako prevence křečových žil a rozšířených žilek 
při bolestech zad 
na tzv. pivní břicho 


Přístrojová lymfodrenáž za fantastickou cenu:

Kalhoty  45  minut = 190 Kč 
Rukávy  30  minut = 85 Kč Zvolte si jeden z programů:

Celulitida 60 min, detoxikace 60 min, lipedém 60 min., obezita 60 min., péče po liposukci 45 min., prevence křečových žil 30 min., regenerace 45 min., syndrom těžkých nohou 45 min., zlepšení elasticity pokožky 30 min., úprava po neodborně provedené manuální lymfodrenáži 60 min.


Lymphastim je nejnovější přístroj pracující na známem principu postupující tlakové vlny, umožňující kompresní lymfodrenáž.

Končetiny se masírují pomocí komprese vzduchem nafukovaných návleků. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahrazuje tzv. svalovou pumpu. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny, které běží od špiček chodidel přes lýtka a stehna a boky a zprůchodňují tok lymfatické cévy, podporují žilní systém a pomáhají odplavovat toxické látky zadržené v těle. Jediný přístroj, který první aktivuje lymfatické body, pak teprve dochází k samotné lymfodrenáži.

Několik zacílených programů – odstraňuje celulitidu, detoxikuje organizmus, zlepšuje elasticitu pokožky a mnoho dalšího!

Na rozdíl od krve nemá mízní systém žádnou pumpu, jakou je srdce a můžete ho uvést do chodu jen vnější pohyb a tlak.

Odborníci přes lymfatický systém říkají: "Pokud je Váš lymfatický systém zanešený, pohyb pomůže jen částečně, ale lymfatickou masáž nikdy nenahradí."
Jak lymfodrenáž probíhá?

Lymfodrenáž se provádí pohodlně vleže alespoň hodinu po jídle a neměla by být přerušována. Po drenáži se ledvinami vyloučí větší objem tekutin a moč může mít neobvyklý pach a barvu. To je způsobeno vyplavenými škodlivými látkami. Je tedy vhodné po proceduře hodně pít. Výsledek po lymfodrenáži je okamžitý!

Již po první proceduře v délce 30 minut je dosahováno měřitelných výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu.

K ošetření celulitidy je optimální alespoň 10 aplikací ideálně 2x týdně. Břišní manžeta přispívá ke snížení objemu pasu i u tzv. pivního břicha. Masáž břicha také podporuje zažívání a pohyblivost střev. Přirozeným způsobem se tak aktivuje trávení a odchod stolice. V tomto ohledu se výsledek dostavuje již po první aplikaci. Stejně jako masáž ostatních částí těla je pociťována jako příjemná a uvolňující.

 

Kosmetické a estetické účinky:

odstraňuje celulitidu 
regeneruje organizmus a přispívá k jeho relaxaci 
detoxikuje a odvodňuje organizmus 
zeštíhluje a zlepšuje elasticitu pokožky 
odstraňuje lipedém 

Léčivé a medicínské účinky:

syndrom těžkých a unavených nohou 
migrény a bolesti hlavy a obezita 
křečové žíly, rozšířené žilky a žilní nedostatečnost 
otékání kotníků po nadměrné zátěži dolních končetin 
úponové bolesti a zácpa 
otoky, napětí a křeče končetin 
odstranění stresu a podpora imunitního systému 
porucha látkové výměny v kloubech – artróza, dna 
bolesti těla po sportovních výkonech 
otoky v břiše, často přisuzované otylosti, lipedém 
syndrom karpálního tunelu a diabetická angiopatie 
ischemická choroba dolních končetin 


Kontraindikace:

Ošetření není možné absolvovat při akutním žilním onemocnění, otocích způsobených nemocemi srdce, ledvin nebo jater a při virovém či bakteriálním onemocnění, zhoubné onemocnění.


Co je potřeba s sebou:

Bavlněné legíny, ponožky, v případě ošetření rukou tričko s dlouhým rukávem.

Novinky


SHELLAC PRAHA


SHELLAC original od CND, tento produkt není třeba představovat, se Shellac dostáváte to nejlepší co lze v současné době na českém trhu získat, žádné poškození nehtů při odstranění Shellac, snadná aplikace, snadné a šetrné odstranění v pár minutách.

stálé klientky s termínem objednání 1 -3  týdny jako bonus při nové aplikaci SHELLAC

 odstranění a základní manikura v ceně!!!!

Krátké objednací termíny, lastminute termíny zveřejnujeme na fcb stránkách.

Máme všechny odstíny i limitované edice,v současné době máme přes 100 odstínů, plus limitované edice.

  • celolak  520,- 
  • francie 570,- bílá, barevná, třpytky, manikůra a odstranění při další aplikaci SHELLAC zdarma a cena je konečná 

nehty lze ozdobit razítky, chromovým lakem atd. cena za zdobení od 20-100,- obě ruce

Přijďte vyzkoušet novou kolekci..Získáte minimálne po dobu 14 +, krásně upravené nehty. Po aplikaci Shellac jsou nehty suché a nemusíte čekat až zaschne, jako u klasického laku. 


Certifikovaný CND salon


Certifikovaný CND salon

Dobrý den, dovolte abychom se představily jmenujeme se studio manipedi, jsme tu dvě nehtové manikérky Alena a Míša , jedná se o ryze rodinné české studio, nehtům se věnujeme bezmála 25 let.S firmou CND pracujeme od jeho zrození v České republice.Jsme vyškoleni mezi prvními již v roce 2013. Dnes pracujeme převážně jen s firmou CND, protože jsme přesvědčeny že je to to pravé pro naše nehty, opravdu fungují. Dále proto, že produkty frmy CND již neobsahují žádné škodlivé látky pro naše tělo a to toulen, formaldehyd, DPB, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylen a parabeny.

CND Shellac


Shellac luxe novinka


Dalším favoritem firmy CND je Shellac Luxe... 

V dnešní uspěchané době jsme čím dál víc náročnější na úpravu nehtů... a Shellac Luxe je právě pro vás 

15 minutová aplikace

Brilantní barvy

Odstranění za pouhou 1 minutu

Přijďte si k nám vyzkoušet novinku.. 

Aplikace Shellac luxe 550,-


footlogix pedikura


footlogix je komplexní péče o pokožku nohou, včetně nehtů... jedná se pedikurní péči , jak na profesionální urovni v salonu, ale i následné péči v domácím prostředí.

Řeší především problémy s mykotickým onemocněním nehtů, prasklinami mezi prsty, tam je to v řádu několika dnů až týdnů. Velice spolehlivě řeší praskliny na patách,suchou kůži ale i závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou.

pedikurní ošetření obsahuje - lázeň, ošetření zrohovatělé kůže callusem, kůže je odstraňována speciálním pilníkem, peelingem, ošetřeno pěnou a nasledně krátkou masáží. 580,- Kč doba trvání 45 - 60 minut