• Kosmetické studio MANIPEDI Pedikúra
    Manikúra a péče o ruce
    Modeláž nehtů UVA gelem

Gel-Lak

Skvěle vypadající upravené nehty, určené na zpevnění Vašich přírodních nehtů, ale i pro nehty, které potřebují odpočinek po dlouhodobém umělém prodlužování nehtů. Pozor !! Odbrusuje se

Cena: 550 Kč.

Aplikace trvá pouze 30 - 45 minut 
Vlastní aplikace gel-lak, barva dle přání 
Výběr z různých barev + francouzská manikúra 
Závěrečné ošetření 
Lak vydrží 2 - 3 týdny 
Nehty bez olupování a ztráty lesku

Nadčasový materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehty jako lak. Je naprosto hypoalergenní, vhodný pro všechny druhy nehtů, zvláště pak pro nehty lámavé. Tento způsob ošetření nehtů nabízí zákaznicím dlouhodobě upravené nehty. Nehty budou zpevněny, upraveny, a to až po dobu dvou až tří týdnů, aniž by byla provedena modeláž umělých nehtů. Tato revoluční metoda, je vhodná především pro zákaznice, které nechtějí nebo nemohou mít nehty umělé přesto chtějí ruce stylově upravené. GEL-LAKY jsou v celé škále barevných odstínů od světlých po tmavé. Úžasné je, že intenzivní barva vydrží v původním stavu až po dobu dvou až tří týdnů.

Rozdíl mezi Gellak a Shellac , Gellak je potřeba při odstranění obrousit stejne jako gelové nehty,  Shellac pouze rozpustime😀 

Novinky


Certifikovaný CND salon


Certifikovaný CND salon

Dobrý den, dovolte abychom se představily jmenujeme se studio manipedi, jsme tu dvě nehtové manikérky Alena a Míša , jedná se o ryze rodinné české studio, nehtům se věnujeme bezmála 25 let.S firmou CND pracujeme od jeho zrození v České republice.Jsme vyškoleni mezi prvními již v roce 2013. Dnes pracujeme převážně jen s firmou CND, protože jsme přesvědčeny že je to to pravé pro naše nehty, opravdu fungují. Dále proto, že produkty frmy CND již neobsahují žádné škodlivé látky pro naše tělo a to toulen, formaldehyd, DPB, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylen a parabeny.

CND Shellac


Novinky !!!


Nová podkladová base od Shellac, podklad který má delší trvanlivost cca 3 týdny.

nová letní kolekce CND Shellac

Ruscona nové gellaky letní barvy

 


SHELLAC PRAHA


SHELLAC original od CND, tento produkt není třeba představovat, se Shellac dostáváte to nejlepší co lze v současné době na českém trhu získat, žádné poškození nehtů při odstranění Shellac, snadná aplikace, snadné a šetrné odstranění v pár minutách.

 Odstranění a základní manikura v ceně!!!!

Krátké objednací termíny, lastminute termíny zveřejnujeme na fcb stránkách.

Máme všechny odstíny i limitované edice,v současné době máme přes 100 odstínů, plus limitované edice.

  • celolak  550,- 
  • francie 650,- bílá, barevná, třpytky, manikůra a odstranění při další aplikaci SHELLAC zdarma a cena je konečná 

Přijďte vyzkoušet novou kolekci..Získáte minimálne po dobu 14 +, krásně upravené nehty. Po aplikaci Shellac jsou nehty suché a nemusíte čekat až zaschne, jako u klasického laku. 


footlogix pedikura


footlogix je komplexní péče o pokožku nohou, včetně nehtů... jedná se pedikurní péči , jak na profesionální urovni v salonu, ale i následné péči v domácím prostředí.

Řeší především problémy s mykotickým onemocněním nehtů, prasklinami mezi prsty, tam je to v řádu několika dnů až týdnů. Velice spolehlivě řeší praskliny na patách,suchou kůži ale i závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou.

pedikurní ošetření obsahuje - lázeň, ošetření zrohovatělé kůže callusem, kůže je odstraňována speciálním pilníkem, peelingem, ošetřeno pěnou a nasledně krátkou masáží. 650,- Kč doba trvání 45 - 60 minut