• Kosmetické studio MANIPEDI Pedikúra
    Manikúra a péče o ruce
    Modeláž nehtů UVA gelem

Gel-Lak

Skvěle vypadající upravené nehty, určené na zpevnění Vašich přírodních nehtů, ale i pro nehty, které potřebují odpočinek po dlouhodobém umělém prodlužování nehtů. Pozor !! Odbrusuje se

Cena: 350 Kč.

Aplikace trvá pouze 30 - 45 minut 
Vlastní aplikace gel-lak, barva dle přání 
Výběr z různých barev + francouzská manikúra 
Závěrečné ošetření 
Lak vydrží 2 - 3 týdny 
Nehty bez olupování a ztráty lesku

Nadčasový materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehty jako lak. Je naprosto hypoalergenní, vhodný pro všechny druhy nehtů, zvláště pak pro nehty lámavé. Tento způsob ošetření nehtů nabízí zákaznicím dlouhodobě upravené nehty. Nehty budou zpevněny, upraveny, a to až po dobu dvou až tří týdnů, aniž by byla provedena modeláž umělých nehtů. Tato revoluční metoda, je vhodná především pro zákaznice, které nechtějí nebo nemohou mít nehty umělé přesto chtějí ruce stylově upravené. GEL-LAKY jsou v celé škále barevných odstínů od světlých po tmavé. Úžasné je, že intenzivní barva vydrží v původním stavu až po dobu dvou až tří týdnů.

Rozdíl mezi Gellak a Shellac , Gellak je potřeba při odstranění obrousit stejne jako gelové nehty,  Shellac pouze rozpustime😀 

Novinky


SHELLAC PRAHA


SHELLAC original od CND, nabízíme  spoustu nej , přijďte se sami přesvědčit

nejlepší kvalitu, originál výrobků od CND, nejkvalitnější a nejpreciznější aplikace Shellac, proškolený personál.

Jako bonus při nové aplikaci SHELLAC -  odstranění a základní manikura v ceně!!!!

Krátké objednací termíny. Máme všechny odstíny i limitované edice , v současné době máme 112 odstínů plus limitované edice

celolak  450,- manikůra a odstranění zdarma při další aplikaci Shellac a cena je konečná

francie  500,- bílá, barevná, třpytky, manikůra a odstranění při další aplikaci SHELLAC zdarma a cena je konečná 

nehty lze ozdobit razítky, chromovým lakem atd. cena za zdobení od 20-100,- obě ruce

Přijďte vyzkoušet novou kolekci..

Tato metoda, na rozdíl od jiných aplikací typu gellak, se odstraňuje co nejšetrněji, nehty se zabalí do výživného removeru na 8 až 10 minut, pote se zbytky Shellac úplne odstrani. Vždy se provádí manikura. Poté je možné aplikovat Shellac znova. Jak vidíte v jednoduchosti je krása.

Získáte minimálne po dobu 14 +, krásně upravené nehty. Po aplikaci Shellac jsou nehty suché a nemusíte čekat až zaschne, jako u klasického laku. 


Provozní doba


Provozní doba je od pondělí do pátku od 9-19:00  a nebo dle objednání - těšíme se na vaší návštěvu 


footlogix pedikura - nově v našem studiu


footlogix je komplexní péče o pokožku nohou, včetně nehtů... jedná se pedikurní péči , jak na profesionální urovni v salonu, ale i následné péči v domácím prostředí.

Řeší především problémy s mykotickým onemocněním nehtů, prasklinami mezi prsty, tam je to v řádu několika dnů až týdnů. Velice spolehlivě řeší praskliny na patách,suchou kůži ale i závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou.

pedikurní ošetření obsahuje - lázeň, ošetření zrohovatělé kůže callusem, kůže je odstraňována speciálním pilníkem, peelingem, ošetřeno pěnou a nasledně krátkou masáží. 580,- Kč doba trvání 45 - 60 minut


Mani - Pedi informace


Přijďte vyzkoušet Shellac aplikaci a získejte neodolatelný lesk po dobu 14 + stále máme pro vás připraveny NOVINKY v SHELLAC  od CND,firma nabízí několikrát za rok krásně sladěné kolekce plných neodolatelných barev, máte rádi přírodní tony tzv. NUDE styl není problém i vy si vyberete. Nebo naopak upozorńujete na sebe perfektně udělanou manikúrou s modními trendy.Shellac - Aplikace jako lak. Trvanlivost jako Gel. Odstranění během pár minut.Žádné poškození nehtu. Nepiluje se. Odstranuje se speciální tekutinou a ca po 10 minutách je Shellac je plně odstraněn.  

     Shellac

 Snadné odstranění shellacu

« | 1 2 | »