• Kosmetické studio MANIPEDI Pedikúra
    Manikúra a péče o ruce
    Modeláž nehtů UVA gelem

Galerie

Novinky


JAK JE OTEVŘENO NA VÁNOCE


Vánoční provoz otevřeno do 22.12. 9-19.00, salon je uzavřen je ve svátky a to 25.-26.12 ,  27.-29.12 je otevřeno v běžném provozu, dále se na vás budeme těšit hned 2.1. 2018 Krásné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok přejí za studio mani pedi Alena &Míša 

Provozni doba je od pondělí do pátku od 9-19:00  a nebo dle objednání - těšíme se na vaší návštěvu 


SHELLAC PRAHA


SHELLAC original od CND, nabízíme  spoustu nej , přijďte se sami přesvědčit

nejlepší kvalitu, originál výrobků od CND, nejkvalitnější a nejpreciznější aplikace Shellac, proškolený personál.

Jako bonus při nové aplikaci SHELLAC -  odstranění a základní manikura v ceně!!!!

Krátké objednací termíny. Máme všechny odstíny i limitované edice , v současné době máme 112 odstínů plus limitované edice

celolak  450,- manikůra a odstranění zdarma při další aplikaci Shellac a cena je konečná

francie  500,- bílá, barevná, třpytky, manikůra a odstranění při další aplikaci SHELLAC zdarma a cena je konečná 

nehty lze ozdobit razítky, chromovým lakem atd. cena za zdobení od 20-100,- obě ruce

Přijďte vyzkoušet novou kolekci..

Tato metoda, na rozdíl od jiných aplikací typu gellak, se odstraňuje co nejšetrněji, nehty se zabalí do výživného removeru na 8 až 10 minut, pote se zbytky Shellac úplne odstrani. Vždy se provádí manikura. Poté je možné aplikovat Shellac znova. Jak vidíte v jednoduchosti je krása.

Získáte minimálne po dobu 14 +, krásně upravené nehty. Po aplikaci Shellac jsou nehty suché a nemusíte čekat až zaschne, jako u klasického laku. 


footlogix pedikura - nově v našem studiu


footlogix je komplexní péče o pokožku nohou, včetně nehtů... jedná se pedikurní péči , jak na profesionální urovni v salonu, ale i následné péči v domácím prostředí.

Řeší především problémy s mykotickým onemocněním nehtů, prasklinami mezi prsty, tam je to v řádu několika dnů až týdnů. Velice spolehlivě řeší praskliny na patách,suchou kůži ale i závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou.

pedikurní ošetření obsahuje - lázeň, ošetření zrohovatělé kůže callusem, kůže je odstraňována speciálním pilníkem, peelingem, ošetřeno pěnou a nasledně krátkou masáží. 580,- Kč doba trvání 45 - 60 minut


Mani - Pedi informace


Přijďte vyzkoušet Shellac aplikaci a získejte neodolatelný lesk po dobu 14 + stále máme pro vás připraveny NOVINKY v SHELLAC  od CND,firma nabízí několikrát za rok krásně sladěné kolekce plných neodolatelných barev, máte rádi přírodní tony tzv. NUDE styl není problém i vy si vyberete. Nebo naopak upozorńujete na sebe perfektně udělanou manikúrou s modními trendy.Shellac - Aplikace jako lak. Trvanlivost jako Gel. Odstranění během pár minut.Žádné poškození nehtu. Nepiluje se. Odstranuje se speciální tekutinou a ca po 10 minutách je Shellac je plně odstraněn.  

     Shellac

 Snadné odstranění shellacu

« | 1 2 | »